Blog kategorie
Już wkrótce
Staramy się powiększyć jakość naszego sklepu . Już wkrótce będą dostępne płatności online
Wkręcana podstawa słupa

NIEZASTĄPIONE W OGRODZIE

Wkręcane podstawy słupa są doskonałym sposobem mocowania elementów ogrodowych w gruncie. Sprawdzą podczas stawiania płotu, altany, wiaty czy nawet ogrodowego parasola. Dodatkowo PWO posiada 5 końcówek, które pozwolą na dopasowanie średnicy otworu do montowanego przedmiotu. Wkręcane podstawy słupa występują w pięciu różnych wariantach:

  • PWO 68/550 - o wymiarach 6,8 x 55 cm
  • PWU 70/685 - o wymiarach 7 x 68,5 cm
  • PWU 80/685 - o wymiarach 8 x 68,5 cm
  • PWU 90/685 - o wymiarach 9 x 68,5 cm
  • PWU 100/865 - o wymiarach 10 x 86,5 cm
HARTOWANE WKRĘTY CIESIELSKIE

HARTOWANE WKRĘTY CIESIELSKIE

ZASTOSOWANIE

Łączenie konstrukcyjnych elementów drewnianych. Działanie dociągające. Wkręty ciesielskie CT/CS w pełni zastępują gwoździe budowlane i nie wymagają nawiercania. Doskonałe w budownictwie drewnianym i stolarstwie, w konstrukcjach szkieletowych, konstrukcjach hal itp. 

Nowość powiększenie asortymentu o produkty firmy KLEIBERIT

KLEIBERIT Klebstoffe - Specjalista wśród producentów klejów

 

Wielu obszarów współczesnego świata nie można sobie już wyobrazić bez klejów KLEIBERIT. Obecnie firma KLEBCHEMIE M. G. Becker GmbH & Co. KG zlokalizowana w Weingarten na terenie Badenii jest jednym z najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych centrów badawczych i produkcyjnych na świecie. Tutaj w ścisłej współpracy z międzynarodowymi klientami opracowywane i wytwarzane są innowacyjne systemy klejowe, znajdujące zastosowanie w wielu dziedzinach.

Portfolio produktów jest dokładnie dostosowane do potrzeb klientów, a ich dostępność na całym świecie zapewnia inteligentna koncepcja logistyki.

 
HARTOWANE WKRĘTY Z PEŁNYM GWINTEM

HARTOWANE WKRĘTY Z PEŁNYM GWINTEM

 

Wkręty z pełnym gwintem znajdą zastosowanie we wzmacnianiu i usztywnianiu elementów drewnianych, dzięki czemu nie jest wymagane użycie dodatkowych łączników. Doskonałe w budownictwie drewnianym i stolarstwie, w konstrukcjach szkieletowych, konstrukcjach hal, renowacji stropów z belek drewnianych.

 

Opcje przeglądania
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Kółka

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl