Blog kategorie
Producenci
Nowości
Nowości w naszym slepie
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Nowość powiększenie asortymentu o produkty firmy KLEIBERIT 0
Nowości KLEIBERIT

KLEIBERIT Klebstoffe - Specjalista wśród producentów klejów

Wielu obszarów współczesnego świata nie można sobie już wyobrazić bez klejów KLEIBERIT. Obecnie firma KLEBCHEMIE M. G. Becker GmbH & Co. KG zlokalizowana w Weingarten na terenie Badenii jest jednym z najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych centrów badawczych i produkcyjnych na świecie. Tutaj w ścisłej współpracy z międzynarodowymi klientami opracowywane i wytwarzane są innowacyjne systemy klejowe, znajdujące zastosowanie w wielu dziedzinach.

Portfolio produktów jest dokładnie dostosowane do potrzeb klientów, a ich dostępność na całym świecie zapewnia inteligentna koncepcja logistyki.

Innowacje

W trakcie dialogu z klientami powstają nowe pomysły.

Klejenie to technologia nowego tysiąclecia w zakresie łączenia materiałów. Strategia przedsiębiorstwa nadal stawia na innowacje w wielu dziedzinach zastosowań. Inwestycja w przyszłość znalazła odzwierciedlenie w otwarciu nowego Centrum Technologicznego KLEIBERIT w 2009 r. Klienci goszczą tutaj regularnie, aby w ramach dialogu z inżynierami i technikami KLEIBERIT opracowywać innowacyjne rozwiązania produktowe.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl